Pokalbiai apie sufizmą

Sufizmas intSusitikimas su Gudri Šachi Sufijų ordino Šeichu Inam Hasan Gudri Šach Baba V. (Adžmeras, Indija)

2018 m. rugpjūčio 10–20 d. pirmą kartą Lietuvoje lankysis Gudri Šachi ordino vadovas Inam Hasan Gudri Šach Baba V., sufijų meistras iš sufijams švento Adžmerio miesto Indijoje.

Rugpjūčio 14 d. 18 val. VU Azijos ir transkultūrinių studijų institute organizuojamas susitikimas su sufijų meistru. Į renginį kviečiami visi, norintys pažinti islamiškąjį misticizmą. Programą pradės G. Sereikaitė, kuri skaitys pranešimą „Sufizmas Indijoje“. Po pranešimo vyks pokalbis ir diskusija su sufijų mokytoju.

Gudri Šachi sufijų ordinas yra labiausiai paplitusio Indijos subkontinente Čišti ordino atšaka. Ordinas akcentuoja dievišką meilę, toleranciją ir atvirumą kitoms religijoms ir dvasinėms tradicijoms. Šis susitikimas – unikali galimybė ne tik sužinoti daugiau apie sufizmą, bet ir patirti baraką, kurią pasiruošusiai priimti širdžiai perduoda sufijų mokytojas.

Renginys vyks lietuvių kalba (dalyvaus anglų k. vertėjas) VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto J. Kovalevskio auditorijoje.