Konkursai studijoms užsienyje ir atranka vardinei stipendijai gauti

Atsklanda stipendijos 18Konkursas kinų kalbos studijoms Šenženio universitete (Kinija)

Tarpininkaujant Vilniaus miesto savivaldybei, kviečiame  dalyvauti stipendijos kinų kalbos studijoms Šenženio universitete konkurse.
Studijų laikotarpis: 2018 m. rugsėjis – 2019 m. birželis.
Metinė stipendija: 40,000 juanių

Susidomėjusius iki 2018 m. balandžio 9 d. (pirmadienio) prašome atsiųsti motyvacinius laiškus anglų kalba (iki 200 žodžių) Monikai Orechovai, el. paštu:

Daugiau informacijos: Senzenio stipendija.pdf

Konkursas hindi kalbos studijoms Hindi kalbos institute Agroje (Central Institute of Hindi, Indija)

Kviečiame dalyvauti stipendijos hindi kalbos studijoms Central Institute of Hindi, Agroje.
Studijų laikotarpis: 2018 m. rugpjūčio 1 d. – 2019 m. balandžio 30 d.
Mėnesinė stipendija: 6000 rupijų, stipendijos teikėjai padengia kelionės iš ir į institutą išlaidas, skiriama 1000 rupijų išmoka mokomajai literatūrai įsigyti.
SVARBU! Kandidatai turi būti nuo 21 iki 35 metų amžiaus.

Susidomėjusius iki 2018 m. balandžio 9 d. (pirmadienio) prašome atsiųsti motyvacinius laiškus anglų kalba (iki 200 žodžių) Deimantui Valančiūnui, el. paštu:

Daugiau informacijos: http://khsindia.org/india/images/Admission_2018-19.pdf

Skelbiame atranką Lubov Derczanski Hamied vardinei stipendijai gauti

Skelbiame atranką vardinei stipendijai studijoms ar tyrimams Indijoje. Konkurse gali dalyvauti studentai, atitinkantys šiuos kriterijus:
pažangūs ATSI  Azijos  studijų  (Pietų  Azijos  studijų)  bakalauro  studijų  ir  Šiuolaikinių  Azijos studijų magistro studijų programų studentai.

Konkurse taip pat gali dalyvauti ir kitų  ATSI vykdomų studijų programų studentai, jeigu jų tyrimams ar studijų procesui reikalingas išvykimas į Indiją;
studentai, kurių  paskutinių  dviejų  semestrų  (1  kurso  magistro  studentų  –  paskutinio  vieno semestro) svertinis vidurkis yra ne mažesnis nei 7;
stipendija gali  būti  suteikiama  I  pakopos  studentams  baigusiems  ne  mažiau  nei  3  studijų semestrus ir II pakopos studentams, baigusiems ne mažiau nei 1 studijų semestrą.

Studentas, norintis gauti stipendiją, iki 2018  m. balandžio 23 d. ATSI administracijai pateikia:
prašymą skirti stipendiją, kuriame nurodoma prašoma skirti stipendijos suma;
tyrimo, kuriam atlikti reikalinga stipendija, projektą arba motyvacinį laišką anglų kalba (prašant stipendijos dalinėms studijoms);
tyrimo vadovo iš ATSI arba priimančios institucijos rekomendaciją (anglų kalba);
priimančios institucijos  dokumentą,  patvirtinantį  studento  priėmimą  (jeigu nėra  galiojančios Vilniaus universiteto ir priimančios institucijos sutarties);
preliminarią išvykos finansinę sąmatą.

Dokumentai gali būti pateikiami gyvai ATSI administracijai adresu Universiteto g. 5 arba siunčiami Monika Orechovai el. paštu .

Vardinės stipendijos nuostatai: nuostatai.pdf