Prasidėjo ERASMUS+ registracija studijoms 2016–2017 m. m. pavasario semestrui

Erasmus 3salys

Kvietimą teikti paraiškas rasite VU Tarptautinių ryšių naujienose http://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/naujienos/3884-papildoma-atranka-i-treciasias-erasmus-salis

REGISTRACIJA vyks iki rugsėjo 25 d. (sekmadienio) 24:00 val., atrankoms planuojama skirti laiko iki spalio 3 d. (pirmadienis) imtinai.

  • ATRANKAI į tarptautinių ryšių skyrių (VU, centriniai rūmai, 242 kab.) iki rugsėjo 25 d. 16 val. pristatyti:

•  registracijos anketą;
•  pažymą apie studijų rezultatus VU (anglų k.);
•  motyvacinį laišką (lietuvių k.);
•  studijų sutartį/-is (learning agreement) patvirtintą/-as fakulteto mainų koordinatoriaus ar studijų programos vadovo.

Primename, kad dar yra likusių vietų VISAM UNIVERSITETUI į Albaniją, Kosovą, Izraelį ir Rusijos universitetus pagal ERASMUS+ SU TREČIOSIOMIS ŠALIMIS programą.

Universitetų sąrašą rasite mūsų svetainėje http://www.erasmus.tprs.vu.lt/partneriai/.

Pasirinkę fakulteto filtrą „universitetinė Erasmus sutartis“ matysite visą universitetų sąrašą. Pastabose (raidė „i“ ) matysite kokioms studijų sritims galimi mainai. Pretenduoti gali bet kokio fakulteto studentas į bet kurį pasirinktos šalies (Albanija, Kosovas, Izraelis, Rusija) universitetą, jeigu jis randa savo programą atitinkančius dalykus.

Pretenduoti galima TIK į savo pakopos vietą.

Daugiau informacijos rasite: http://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/naujienos


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos