LR Prezidentų vardinės stipendijos

prezidentura vu 1a intSkelbiamas konkursas Lietuvos Respublikos prezidentų vardinėms stipendijoms gauti. Dabartinius 2–3 kurso bakalauro ir 1 magistrantūros kurso studentus kviečiame teikti paraiškas, stipendijos yra skiriamos kitiems mokslo metams.

Kandidatai bus atrenkami „atsižvelgus į ypač gerus studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos rezultatus, studento dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose, studentų mokslinės praktikos projektuose, paskelbtus mokslo ir kitus darbus“.

LR Prezidentų vardinių stipendijų nuostatus galima rasti šioje nuorodoje.

VU Filosofijos fakulteto studentai gali pretenduoti į:

Prezidento A. Smetonos vardo stipendiją – po keturis kandidatus iš humanitarinių mokslų studijų srities arba humanitarinių mokslų studijų krypčių grupės: po du bakalauro (būsimieji 3–4 kurso) ir du magistrantūros (būsimieji absolventai) studentus.
• Prezidento A. Brazausko vardo stipendiją – po keturis kandidatus iš socialinių mokslų studijų srities arba ugdymo, socialinių mokslų, teisės, verslo ir viešosios vadybos krypčių grupių: po du bakalauro (būsimieji 3–4 kurso) ir du magistrantūros (būsimieji absolventai) studentus.

Kandidatai elektroniniu paštu privalo pateikti šiuos dokumentus:

• Studento prašymo skirti vardinę stipendiją kopija;
• Studento studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos įvertinimas, parengtas atsižvelgus į ypač gerus studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos rezultatus, studento dalyvavimą konkursuose, ekspedicijose, studentų mokslinės praktikos projektuose, paskelbtus mokslo ir kitus darbus, pasirašytas padalinio vadovo;
• Mokslo darbų, pranešimų kopijos;
• Studento užpildyta kandidatų, LR Prezidentų vardinėms stipendijoms gauti, studijų rezultatų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos paraiškos forma.

Užpildytas paraiškas su visais pridedamais dokumentais prašome siųsti el.paštu
Lauksime studentų paraiškų iki 2020 m. balandžio 15 d. darbo dienos pabaigos

Prašymo skirti vardinę stipendiją pavyzdys
Studijų, mokslinės ir (arba) meninės veiklos įvertinimo pavyzdys