Galimybė aplikuoti į MEXT stipendiją

Japonijos vėliavaKaip ir kiekvienais metais, atsirado galimybė aplikuoti į MEXT stipendiją, metams išvykti studijoms į Japoniją, Wasedos ir Hokkaido universitetus japonų kalbos studijoms.

MEXT stipendija skiriama puikius studijų rezultatus demonstruojantiems studentams japonologams (praėjusių dviejų semestrų vidurkis turėtų būti ne mažesnis nei 9), kurių japonų kalbos žinios galėtų būti vertinamos N2 lygiu. Studijos vyktų nuo 2020 m. spalio iki 2021 m. rugpjūčio. Mėnesinė stipendija – 117,000 jenų.

Nuo Vilniaus universiteto gali kandidatuoti du aplikantai (po vieną į Wasedos ir Hokkaido universitetus). Norinčius kandidatuoti, prašome iki 2020 m. vasario 7 d. 12:00 atsiųsti motyvacinį laišką (laisva forma, iki 1 psl.), kuriame glaustai išdėstytumėte savo motyvus, kuriame universitete norėtumėte studijuoti (Waseda ar Hokkaido), kodėl būtent jūs turėtumėte pretenduoti į šią stipendiją, kaip ši stipendija pasitarnaus jūsų studijoms. Motyvacinius laiškus įvertins ATSI administracijos sudaryta komisija.

Motyvacinius laiškus siųskite el. paštu