Haiku – begalybės akimirka

knygos haiku 12019 m. balandžio 27 dieną, 15 val. maloniai kviečiame į susitikimą su Lietuvoje japonišku haiku stiliumi rašančiais poetais Andriumi Lunecku ir Artūru Šilansku. 

Susitikimo metu svečiai bus kviečiami susipažinti su japonų kultūros ir estetikos suvokimo persmelkta haiku poezija, kurią skaitys autoriai, taip pat bus galima įsigyti jų knygų. 

„Haiku – tai, akimirkos ir begalybės poezija“,– taip apie šį trapų, tačiau ypatingai išraiškingą žanrą atsiliepia A. Luneckas. Rašytojai taip pat leis prisiliesti ir prie asmeninių kūrybos patirčių poezijos knygose „Vasarnaktis“ bei „Dylantis mėnuo“ [skaitykite interviu].

Renginio proga nuo 14 val. vartus svečiams atvers autentiškas japoniško stiliaus sodas Lietuvoje, kur prie arbatos puodelio Jūsų lauks nepamirštama japonų kultūros, poezijos bei tradicijų sintezė.

Renginys vyks japonų kultūros namuose „Nihon“ (T. Kosciuškos g. 26, LT-01100 Vilnius).

Vietų skaičius ribotas, todėl prašytume registruotis el. paštu arba tel. 8 677 15588


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos