Europos kalbų diena 2018

Europos kalbu diena 2018Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Šios dienos tikslas – įvairiomis veiklomis puoselėti kalbų ir kultūrų lobyną, skatinti daugiakalbystę, motyvuoti europiečius mokytis kalbų visą gyvenimą. Šiais metais, kaip ir ankstesniaisiais, prie šios iniciatyvos prisijungia ir Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentai ir turkų kalbos dėstytojai.

2018 m. rugsėjo 26 d. Vilniaus mokytojų namuose vyks „Kalbų dirbtuvė“, kurios metu visi norintieji turės galimybę susipažinti su įvairiomis kalbomis.

Turkų kalbos užsiėmimų pradžia 12:00, 12:20, 12:40 val., trukmė 20 min. Užsiėmimų metu bus galima ne tik susipažinti su pagrindinėmis turkų kalbos frazėmis, bet ir išmokti turkišką dainą, o teisingai atsakiusieji į viktorinos klausimus apie Turkiją, bus apdovanoti saldžiais prizais. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Daugiau informacijos galite rasti Valstybės institucijų kalbų centro tinklalapyje.

Pasiteiravimui tel. (8 52) 212 0291