Aikido meistro Mitsuteru Ueshiba paskaita Vilniaus universitete

Aikikai atsklanda int2018 m. birželio 15–17 dienomis Lietuvoje viešės vieno gražiausių Japonijos kovos menų Aikido įkūrėjo proanūkis, Pasaulinio Aikido centro (Hombu Dojo) vadovas Mitsuteru Ueshiba.

Birželio 15 dieną Vilniaus universitete M. Ueshiba surengs paskaitą studentams, kurioje kalbės apie pagrindinius Aikido principus, kovos meno poveikį įvairių prigimčių ir amžiaus kategorijų žmonėms, pristatys esmines Aikido savigynos detales.

Aikido – vienas taikiausių bei vizualiai patraukliausių iki šiol praktikuojamų Rytų kovos menų, vis labiau populiarėjantis Lietuvoje. Pasaulyje praktikuojančiųjų skaičius siekia kelis milijonus.

Paskaitoje klausytojai turės galimybę išvysti vieno stipriausių pasaulyje klasikinio Aikido meistro parodomąją programą. Šis renginys yra unikali galimybė, aplenkiant Vakarietiškas interpretacijas, Vilniuje pažinti tikrą ilgametę Japonijos tradiciją.

Kviečiame dalyvauti paskaitoje. Paskaitos afiša

Paskaita vyks 2018 m. birželio 15 dieną 12 val. japonų kalba su vertimu į lietuvių kalbą

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto K. Donelaičio auditorijoje. Įėjimas laisvas.

Lietuvos bei užsienio šalių Aikido meistrų parodomąsias programas, bei pilną meistro Mitsuteru Ueshiba pasirodymą galėsite pamatyti III-ojo Aikido festivalio metu. Renginys vyks 2018 m. birželio 16 dieną, 18 val. DELFI sporto centre (Ozo g. 14C, Vilnius). Daugiau informacijos: www.ueshibavilnius2018.lt

Renginio organizatoriai:

VU Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Japonijos ambasada Lietuvoje,

Lietuvos Aikido Aikikai federacija, Aikido Aikikai asociacija „Sūkurys“