Klasikinių Indijos menų festivalis „SurSadhana 15”

20151014 Indijos festivalisMaloniai kviečiame į tarptautinį tradicinį klasikinių Indijos menų festivalį „SurSadhana 15”. Šis renginys svarbus ne tik Indijos kultūrinio pažinimo, tačiau ir bendros kūrybinės ir estetinės išraiškos prasme. Klasikinių Indijos scenos menų atlikimą demonstruos tiek svečiai iš Indijos, tiek šio paslaptingo krašto garsą bei judesį įvaldę Lietuvos ir kitų šalių atlikėjai, kurie žavės aukštos šokio ir muzikos kultūros renginiu, virpinančiu indiškąja erdvės ir garsų dinamika. Tad ateinant lapkričiui, kuris Lietuvoje jau sietinas su profesionaliu Indiškos kultūros pristatymu, džiugu vėl stebinti ir pristatyti šių metų programą:

Parshwanath ir Shruti Upadhye – „Punyah Dance Company“ (Pietų Indijos klasikinio šokio stilius Bharata Natyam), Jean-Christofe Bonnafous (bansuri fleita), Marianne Svašek (dhrupad vokalas, tampūra), Kristina Luna Dolinina ir Premal Madina (Odissi ir Kathak stiliaus šokis), Irina Kuleševič ir „Rajyashree Ramesh Akademija“ (Bharata Natyam stiliaus šokis), Anatolijus Lomonsovas – Anatoali (sitaras), Rytis Kamičaitis (tabla), Jūratė Adlytė (tampūra), Indrė Jurgilevičiūtė (dhrupad vokalas, tampūra).

Festivalio renginiai:

Vilniuje – lapkričio 7 d. 15 val.  – šokis; 18 val. muzika (Lietuvos rusų dramos teatras)

Kaune – lapkričio 4 d. 18 val. (Kauno kamerinis teatras)

Klaipėdoje – lapkričio 5 d. 18 val. (Kultūros fabrikas)

Kupiškyje  lapkričio 8 d. 17 val. (Kupiškio kultūros centras)

 

Detalesnę informaciją apie festivalį ir dalyvius rasite www.sursadhana.lt,

taip pat „facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/FestivalSursadhana?fref=ts

 

Gražaus rudens linkėdami ir susitikimo laukdami, Lietuvos-Indijos forumas


www.lithuania-india.com
www.facebook.com/lithuania.india


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos