Dr. Kristinos Garalytės vizitas Gento universitete

Gento u 1 korDr. Kristina Garalytė 2019 m. kovo 11–15 d. lankėsi Gento universitete, Kalbų ir kultūrų studijų departamente (Department of Languages and Cultures) pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą.

Vizito metu Dr. K. Garalytė skaitė paskaitas ir vedė darbinius seminarus apie studentų politinę mobilizaciją Pietų Azijoje. Taip pat buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės Azijos studijų srityje.

Gento universiteto Kalbų ir kultūrų studijų departamentas yra vienas pagrindinių Belgijos akademinių centrų, užsiimančių Azijos ir Artimųjų Rytų kultūrų tyrimais bei studijomis.