Sveikiname kolegą Ernestą Jančenką apgynus daktaro disertaciją

Jancenkas copySveikiname kolegą Ernestą Jančenką, 2018 m. gruodžio 19 d. apgynusį filosofijos mokslo krypties daktaro disertaciją „Filosofinė soteriologija klasikinės arabų filosofijos tradicijoje: Alfarabijaus ir Avicenos filosofinių koncepcijų lyginamoji analizė“ (Filosofija – 01 H) Lietuvos kultūros tyrimų institute, kur vykdoma bendra doktorantūros programa kartu su Vytauto Didžiojo universitetu ir Europos humanitarinis universitetu.

Mokslinis vadovas – vyriausiasis m. d., prof. habil. dr. Antanas Andrijauskas, humanitariniai mokslai, filosofija (01 H), Lietuvos kultūros tyrimų institutas.

Daugiau informacijos galite rasti Lietuvos kultūros tyrimų instituto tinklalapyje