Tyrėjų naktis 2018 VU Filosofijos fakultete

Tyreju naktis fsf 182018 m. rugsėjo 28 d. Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto mokslininkai tradiciškai dalyvauja Europos Tyrėjų naktyje. Atverdami duris visuomenei, mokslininkai kviečia mokslo entuziastus susipažinti su jų vykdomais moksliniais tyrimais, specialiąja tyrimų įranga bei dalyvauti įvairiuose interaktyviuose eksperimentuose, paskaitose, diskusijose ar seminaruose.

Kviečiame susipažinti su Tyrėjų nakties VU Filosofijos fakultete renginių programa (registracijos į renginius nėra, įėjimas laisvas).

Renginių prieiga VU Filosofijos fakulteto Facebook paskyroje.

Tyrėjų naktį organizuoja Baltijos pažangių technologijų institutas kartu su partneriais: Vilniaus universitetu, Aleksandro Stulginskio universitetu, Kauno technologijos universitetu, Klaipėdos universitetu, Lietuvos istroijos institutu, Socialinių inovacijų institutu, Šiaulių universitetu, Vilniaus Gedimino technikos universitetu, Vytauto Didžiojo universitetu ir kitomis aukštosiomis mokyklomis bei įmonėmis.

Daugiau informacijos apie Tyrėjų naktį.