ATSI mokslininkai dalyvavo „25-tojoje Europos Pietų Azijos studijų konferencijoje“

Konferencija sans titre int2018 m. liepos 24–27 d. Aukštojoje socialinių mokslų mokykloje (École des Hautes Études en Sciences Sociales) Paryžiuje vyko „25-toji Europos Pietų Azijos studijų konferencija“ (25th European Conference on South Asian Studies). Tai yra didžiausias Pietų Azijos tyrimams skirtas renginys Europoje, vykstantis kas dvejus metus. Šių metų konferencijoje savo tyrimus pristatė trys Azijos ir transkultūrinių studijų instituto mokslininkai.

Dr. Deimantas Valančiūnas moderavo sekciją Mediating South Asian diasporic experience in the 21st century: narratives across borders ir skaitė pranešimą Ghostless Ghost Films? The Appropriation of European Gothic in Bombay Cinema sekcijoje New Realms of the Fantastic: Interdisciplinary Investigation of the Fantastic in South Asian Literature and Film.

Dr. Kristina Garalytė skaitė pranešimą Becoming Middle Class in a Dalit Way: Social Mobility Tensions sekcijoje Studying Up: Power, Politics, and Practice in Elite Education.

Dokt. Kristina Dolinina skaitė pranešimą Kathak Performing Tradition: Representation and Domination sekcijoje The Institutionalisation of Heritage in South Asia: the Possibilities of a Trans-Disciplinary Approach.