Konkursas Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktoriaus (-ės) pareigoms eiti

Filosf01 640x336 1 copyVilniaus universiteto Filosofijos fakultetas (VU FsF) skelbia konkursą Azijos ir transkultūrinių studijų instituto (toliau – Instituto) direktoriaus (-ės) pareigoms užimti 3 (trijų) metų kadencijai.

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktorius (-ė) atsako už:

• Institute vykdomos mokslo veiklos rezultatus ir kokybę;
    Instituto mokslo biudžeto valdymą;
    Tyrėjų kompetenciją ir naujų tyrėjų pritraukimą;
    Doktorantūros studijų organizavimą, jų kokybę ir rezultatus;
    Mokslo projektų pritraukimą ir įgyvendinimą;
    Institute vykdomos mokslinės veiklos tarptautiškumą;
    Akademinės etikos laikymąsi mokslinėje veikloje;
    Intelektinės nuosavybės komercializavimą, mokslo ir verslo bendradarbiavimą;
    Mokslo populiarinimą ir reputaciją;
    Skatinimo u- mokslo pasiekimus sistemos įgyvendinimą;
    Mokslinės įrangos ir infrastruktūros efektyvų panaudojimą;
    Instituto mokslinės ir kitos veiklos ataskaitų Dekanui ir fakulteto Tarybai pateikimą;
    Kitų Instituto nuostatuose numatytų funkcijų vykdymą.

Instituto direktorius yra atskaitingas Filosofijos fakulteto Tarybai ir Dekanui.

Kandidatuoti į Instituto direktorius gali mokslininkas, turintis mokslinio darbo ir dėstymo aukštojoje mokykloje patirties.

Reikalingi dokumentai:

• Prašymas dalyvauti konkurse;
        • Gyvenimo aprašymas (CV);
        • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
        • Mokslinį laipsnį nurodančio dokumento kopija;
        • Instituto raidos planas (iki 5 psl.)

Dokumentai pateikiami el. paštu  arba užklijuotame voke FsF rinkimų komisijai adresu Universiteto g. 9/1, 108 kab. LT-01131, Vilnius, Lietuva, iki 2018 m. gegužės 23 d. 15:00 val. (vietos laiku). Vėliau pateikti dokumentai nebus priimami.

Svarbu: Jei dokumentai buvo siunčiami elektroniniu paštu, jų originalai arba kopijos užklijuotame voke taip pat turi būti pristatyti VU FsF rinkimų komisijai paštu arba per kurjerių tarnybą iki 2017 m. gegužės 23 d. Dokumentai pašto (kurjerių) tarnybai turi būti įteikti ne vėliau kaip gegužės 23 d. ir ant voko turi būti tai patvirtinantis pašto (kurjerių tarnybos) spaudas.

Kandidatų į VU FsF Azijos ir transkultūrinių studijų instituto direktoriaus poziciją debatai (programų pristatymų būsimo instituto bendruomenei) vyks - 2018 m. gegužės 30 d. Jei į instituto direktoriaus pareigas kandidatuos ne vienas asmuo, visi kandidatai debatus rengs tą pačią dieną.

Direktorių 2018 m. birželio 7 d. slaptu balsavimu rinks Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys Instituto mokslo darbuotojai ir dėstytojai. Išankstinis balsavimas vyks birželio 4-5 d.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui:

Jūratė Rapalavičiūtė, el. paštas , tel. +370 5 266 7616