Antropologijos profesorės Smadar Lavie paskaitų ciklas

Smadar atskl interVilniaus universiteto Orientalistikos centras kviečia į Kalifornijos Berklio universiteto (Berkeley University) antropologijos profesorės Smadar Lavie paskaitų ciklą.

Balandžio 4 d., antradienį, 15 val. „Mizrahi Mothers, Wrapped in the Flag: Ultra-Nationalism and the Divinity of Bureaucracy in Israel“

Balandžio 5 d., trečiadienį, 17 val. „Israeli Feminism and the Question of Palestine“

Balandžio 6 d., ketvirtadienį, 17 val. „World Anthropologies, Feminist-of-Color Autoethnography: Decolonizing the US-UK Journal Formula“

Visos paskaitos vyks Vilniaus universiteto Orientalistikos centro J. Kovalevskio aud. (Universiteto g. 5).

Paskaitų santrauka   Renginio afiša