Karantinas pratęstas iki balandžio 27 d.

250px Vilnius University vartaiInformuojame, kad atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę ir LR Vyriausybės sprendimus, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė pratęsti nuotolinio mokymosi ir darbo terminą dar 2 savaitėms iki 2020 m. balandžio 27 d. 24 val. su galimybe šį laikotarpį pratęsti.

Filosofijos fakulteto studentai visą aktualią karantino laikotarpiu informaciją gali rasti čia.

Filosofijos fakulteto dėstytojai visą aktualią karantino laikotarpiu informaciją gali rasti čia.

Sprendimas priimtas Pasaulio sveikatos organizacijai paskelbus, kad SARS-CoV-2 sukeltos infekcijos COVID-19 plitimas tapo pandemija. Ši prevencija skirta apsaugoti visų bendruomenės narių sveikatą, todėl studijos ir darbas šiuo laikotarpiu vyks nuotoliniu būdu – paskaitos ir seminarai universiteto patalpose nevyks.

Iki dabar taikytas ribojimas naudotis VU infrastruktūra lieka toks pats.

Primename, kad yra sukūrta ir dažniausiai užduodamų klausimų skiltis: Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Daugiau naudingos informacijos galite rasti čia. Komunikaciją šiais klausimais prevencinės darbo grupės ir VU vardu koordinuoja VU Komunikacijos ir rinkodaros skyrius, su kuriuo galima susisiekti el. paštu .

VU Naujienos informacija.