Praktika

Azijos studijų programos studentai paskutiniame studijų semestre atlieka profesinę praktiką, kurios tikslas – studijų metu įgytas žinias ir dalykinius gebėjimus pritaikyti praktikoje. Praktikos apimtis yra 15 ECTS arba 400 darbo valandų, iš kurių 208 – kontaktinio darbo valandos. Rekomenduojama praktikos trukmė – nuo 8 iki 12 savaičių. Jeigu praktika vykdoma aštuntame studijų programos semestre, ji turi baigtis ne vėliau kaip iki balandžio 15 d.

Azijos studijų programos studentai gali atlikti Erasmus praktiką studijų metu ir / ar Erasmus absolventų praktiką baigę studijas. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.vu.lt/studijos/studentams/erasmus-praktika

Su praktikos tikslais, dokumentų pildymo ir pateikimo tvarka bei eiga, vietomis, kuriose Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentai dažniausiai atlieka praktikas, išsamiau susipažinti galite čia.

Daugiau informacijos apie praktikos užduotis, sunkumus, su kuriais buvo susidurta praktikos metu, teigiamus ir neigiamus praktikos vadovų atsiliepimus, studentų ir praktikos vadovų pasiūlymus skaitykite čia.

Studento ataskaitą apie veiklą praktikos metu (1 priedas) ir Atsiliepimą apie studento veiklą praktikos metu (2 priedas) rasite čia.

Studento praktinio mokymo sutartį rasite čia

Studento praktinio mokymo pavyzdinė sutartis

Pavyzdinė sutartis lietuvių ir anglų kalba atsisiųsti 

Azijos ir transkultūrinių studijų instituto praktikos koordinatorė Monika Orechova, tel. (8 5) 268 7162,

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos