Karjera

Azijos studijų (bakalauro) ir Šiuolaikinių Azijos studijų (magistrantūros) programos absolventai dirba kultūros, švietimo, teisėsaugos ir verslo (ne)vyriausybinėse institucijose, bendradarbiaujančiose su Azijos šalimis ir/ar atliekančiose taikomuosius ir tiriamuosius projektus, reikalaujančius tarptautiškumo ir tarpkultūriškumo kompetencijų, dalykinių orientalistinių žinių ir supratimo.

• 2015 m. gegužės mėnesį Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) atlikto tyrimo „Specialistų kvalifikacijų žemėlapis, pirminė analizė“ duomenimis regiono kultūros studijų kryptis ir jai priklausanti Orientalistikos centro Šiuolaikinių Azijos studijų magistrantūros programa patenka į žaliąją – Lietuvos darbo rinkoje paklausių absolventų – zoną. Orientalistikos centro magistrantų įsidarbinimas siekia 82 proc. ir daugiau nei 12 proc. viršija šalies metinį rodiklį. Analizė patvirtino, kad baigusieji Šiuolaikinių Azijos studijų programą vidutiniškai uždirba daugiausia iš visų humanitarinių mokslų Istorijos, filosofijos, teologijos ir kultūros studijų krypčių grupės absolventus. Jų vidutinis atlyginimas 2013 metais vidutiniškai siekė 2698 Lt ir daugiau nei dviem trečdaliais viršijo kitas krypčių grupės programas baigusių absolventų atlyginimo vidurkį.

Daugiau informacijos http://www.karjera.vu.lt/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos