Apie ŠAS studijas

SAS Evelina Vilcinskaite intDžiaugiuosi, kad šiandien ne tik žodžiais, bet ir darbais galiu įrodyti, kad studijų metu įgytos žinios ir kompetencijos yra reikalingos ir konkurencingos profesinėje rinkoje, vertinamos kasdienėje veikloje. Dinamiškos paskaitos, platus temų spektras, turiningos diskusijos su įvairių sričių dėstytojais ir kolegomis skatino norą pažinti ir tobulėti.

Esu įsitikinusi, kad Orientalistikos centras yra palankiausia vieta išskleisti talentus, mesti iššūkius baimėms, auginti pasitikėjimą savimi, o svarbiausia – pajusti skirtingą kultūrinį pulsą ir įgyti kritišką mąstymą, kuris šiandieninėje visuomenėje yra raktas į sėkmę.

Evelina Vilčinskaitė, Šiuolaikinių Azijos studijų programos alumnė

 

SAS Agne Serpityte int

 

 

 

Šiuolaikinės Azijos studijos pakeičia idealizuoto Oriento stereotipą, parodo, kad Azija – tai aktyvus kylantis regionas, atveria kelius ir tiesiog besidomintiems Azija, ir norintiems ekonomiškai perspektyvių darbo galimybių ateityje.

Agnė Šerpytytė, Šiuolaikinių Azijos studijų alumnė

 

SAS Arune Karklinyte int

 

 

Šiuolaikinės Azijos studijos yra neįkainojamos savo unikalumu Lietuvos akademinėje terpėje, nes tokias studijas baigęs studentas turi ne konkrečią specialybę, o pirmiausia – kritinį mąstymą, toleranciją kitoms kultūroms, gebėjimą orientuotis šiandienos globalaus pasaulio procesuose ir tai jam suteikia daug galimybių, kaip panaudoti įgytas žinias ir savo potencialą.

Arūnė Karklinytė, Šiuolaikinių Azijos studijų alumnė

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos