Tvarkaraštis

2019 m.m. pavasario trimestras

 

Arabų kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Gintarė Sereikaitė
Pirmadienis 17.00 – 18.30 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų k. kabinetas)
Trečiadienis 17.00 – 18.30 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų k. kabinetas)
Pirmoji paskaita 2019 m. balandžio 8 d.

Japonų kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Mindaugas Ignotas
Antradienis 18.30 – 20.00 (Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, 313 auditorija)
Ketvirtadienis 18.30 – 20.00 (Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, 313 auditorija)
Pirmoji paskaita 2019 m. kovo 19 d.

Hindi kalba 2 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Gabija Vosyliūtė
Trečiadienis 18.30 – 20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Turkų k. kabinetas)
Penktadienis 18.30 – 20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Turkų k. kabinetas)
Pirmoji paskaita 2019 m. kovo 13 d.

Kinų kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Benita Petravičiūtė
Pirmadienis 19.00 – 20.30 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Hindi k. kabinetas)
Trečiadienis 19.00 – 20.30 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Hindi k. kabinetas)
Pirmoji paskaita 2019 m. balandžio 1 d.

Kinų kalba 2 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Balys Astrauskas
Pirmadienis 18.30 – 20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų k. kabinetas)
Trečiadienis 18.30 – 20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų k. kabinetas)
Pirmoji paskaita 2019 m. balandžio 8 d.

Kinų kalba 5 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Zou Yunpeng
Antradienis 18.00 – 19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 auditorija)
Ketvirtadienis 18.00 – 19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 auditorija)
Pirmoji paskaita 2019 m. balandžio 16 d.

Kinų kalba 6 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Cui Lan
Antradienis 18.00 – 19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 207 auditorija)
Ketvirtadienis 18.00 – 19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 207 auditorija)
Pirmoji paskaita 2019 m. balandžio 2 d.

Kinų kalba 9 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Zou Yunpeng
Pirmadienis 18.00 – 19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 auditorija)
Trečiadienis 18.00 – 19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 auditorija)
Pirmoji paskaita 2019 m. balandžio 1 d. 


 2019 m.m. žiemos trimestras
 

Arabų kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Gintarė Sereikaitė

Pirmadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kovalevskio aud.)

Trečiadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kovalevskio aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. vasario 6 d.

Arabų kalba 3 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Maritana Larbi

Antradienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų kalbos kab.)

Ketvirtadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų kalbos kab.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 22 d.

 

Japonų kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Mindaugas Ignotas

Antradienis 18.30-20.00 (Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, I aukštas, 106 aud.)

Ketvirtadienis 18.30-20.00 (Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, I aukštas, 106 aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. vasario 28 d.

 

Japonų kalba 2 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Tomaš Voicechovič

Pirmadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Hindi kalbos kab.)

Trečiadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Hindi kalbos kab.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 7 d.

 

Japonų kalba 3 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Živilė Jomantaitė

Antradienis 18.30-20.00 (Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, Kovalevskio aud.)

Ketvirtadienis 18.30-20.00 (Filosofijos fakultetas, Universiteto g. 9, Kovalevskio aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. vasario 12 d. 

 

Korėjiečių kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Dae Suk Choi 

Pirmadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, A. Binderio aud.)

Trečiadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, A. Binderio aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 21 d.

 

Korėjiečių kalba 2 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Dae Suk Choi 

Antradienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, A. Binderio aud.)

Ketvirtadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, A. Binderio aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 22 d.

 

Turkų kalba (1 lygis) (darbo dienomis)

Dėstytoja Natela Statkienė

Antradienis 17.30-19.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Turkų kalbos kab.)

Ketvirtadienis 17.30-19.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Turkų kalbos kab.)

Pirmoji paskaita 2019 m. vasario 12 d.

 

Turkų kalba (3 lygis) (darbo dienomis)

Dėstytoja Natela Statkienė

Pirmas susitikimas su grupe 2019 m. vasario 5 d. 17:30 val. (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Turkų kalbos kab.)

 

Kinų kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Jurgita Rainė

Pirmadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų kalbos kab.)

Trečiadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, Kinų kalbos kab.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 9 d.

 

Kinų kalba 2 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Ieva Driukienė

Pirmadienis 18.30-20.00 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 207 aud.)

Trečiadienis 18.30-20.00 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 207 aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 7 d.

 

Kinų kalba 4 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Zuo Yunpeng

Antradienis 18.00-19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 aud.)

Ketvirtadienis 18.00-19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 8 d.

 

Kinų kalba 5 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Cui Lan

Antradienis 18.00-19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 207 aud.)

Ketvirtadienis 18.00-19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 207 aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 8 d.

 

Kinų kalba 8 lygis (darbo dienomis)

Dėstytojas Zuo Yunpeng

Pirmadienis 18.00-19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 aud.)

Trečiadienis 18.00-19.30 (Konfucijaus institutas, M.K. Čiurlionio g. 21, 204 aud.)

Pirmoji paskaita 2019 m. sausio 7 d.

  

Hindi kalba 1 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Gabija Vosyliūtė

Antradienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5, )

Ketvirtadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5)

 

Hindi kalba 2 lygis (darbo dienomis)

Dėstytoja Gabija Vosyliūtė

Pirmadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5)

Trečiadienis 18.30-20.00 (Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, Universiteto g. 5)

Pirma paskaita 2019 m. kovo 4 d  

Kaip rasti VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto auditorijas


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos