Atviros paskaitos apie japonų kalbos hieroglifus

Hieroglifai intŠią savaitę Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institute antrą kartą svečiuosis hieroglifų tyrėjas ir pedagogas Toshiyuki Zennyoji iš Japonijos. Jis skaitys tris atviras paskaitas japonų kalba apie hieroglifų istoriją, ypatybes ir mokymosi būdus.

Toshiyuki Zennyoji nuo 1981 metų dirbo pedagogu ir hieroglifų tyrėju įvairiuose Japonijos ir Azijos universitetuose, yra parengęs įvairių popierinių ir skaitmeninių publikacijų bei metodinių mokymo priemonių. Iki 2014 m. dirbo Tokijo užsienio kalbų universitete, šiuo metu tęsia savo tyrimus ir kiekvienais metais keliauja po Europą dėstydamas įvairiose aukštosiose mokyklose.

Visus japonų kalbos studentus ir mylėtojus kviečiame dalyvauti.

Paskaitų laikas ir vieta:

2019 m. lapkričio 20 d. (trečiadienis)
13:00–14:30 Japonų aud.

2019 m. lapkričio 21 d. (ketvirtadienis)
9:00 –10:30 J. Kovalevskio aud.

2019 m. lapkričio 22 d. (penktadienis)
9:00–10:30 Japonų aud.