Papildomas priėmimo etapas į programą „Šiuolaikinės Azijos studijos“

Priemimas papild mgr 3Informuojame, jog papildomas stojimo etapas į Vilniaus universiteto magistrantūros studijas vyksta nuo 2019 m. liepos 15 d. 13.00 val. iki rugpjūčio 27 d. (imtinai). Programoje  „Šiuolaikinės Azijos studijos“ yra likę laisvų vietų į VF ir VnF. Keli svarbūs punktai ketinantiems stoti į šią programą:

Motyvacinį laišką reikia atsiųsti el. paštu iki rugpjūčio 25 d. 11.00 val.
Vilniaus universiteto informacinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje reikia užsiregistruoti iki rugpjūčio 25 d. 11.00 val.
Motyvacijos vertinimas vyks 2019 m. rugpjūčio 26 d. 11.00 val. VU ATSI administracijoje (Universiteto g. 5).