Informacija stojantiesiems

tiltas 4221Informuojame, kad 2019 m. liepos 4 d. prasidės antrasis priėmimo į antrosios pakopos studijas Vilniaus universitete etapas, kurio metu dar bus galima registruotis į Šiuolaikinių Azijos studijų programą.

Motyvacijos vertinimas vyks 2019 m. liepos 8 d. 10 val. VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto administracijoje (Universiteto g. 5).

Ne vėliau kaip dieną prieš pokalbį motyvacinį laišką reikia atsiųsti adresu , Vilniaus universiteto informacinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje reikėtų užsiregistruoti ne vėliau nei 24 val. iki motyvacijos vertinimo.