Papildomas motyvacijos vertinimas stojantiesiems į magistrantūros programą

Motyvacijos intPuikios naujienos susidomėjusiesiems Šiuolaikinės Azijos studijomis! Atsižvelgdami į stojančiųjų pageidavimą, organizuojame papildomą motyvacijos vertinimą.

Motyvacinius esė reikia atsiųsti iki 2019 m. birželio 18 d. (imtinai) el. paštu .

Motyvacijos vertinimo pokalbis vyks 2019 m. birželio 19 d. 14 val. Azijos ir transkultūrinių studijų instituto administracijoje (Universiteto g. 5, Vilnius).

Nepamirškite užsiregistruoti VU informacinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje likus ne mažiau nei 24 valandoms iki motyvacinio pokalbio!

Daugiau apie programą „Šiuolaikinės Azijos studijos“ rasite čia.