Baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis

baigiamieji darbai dip2019 m. birželio 3–7 d. nuo 10.00 val. Azijos ir transkultūrinių studijų institute, Hindi kalbos kabinete.

Birželio 3 d. (pirmadienis) – „Šiuolaikinės Azijos studijos“ magistrantūros studijų programos baigiamųjų darbų gynimas

„Azijos studijos“ programos bakalauro baigiamųjų darbų gynimai vyks:

Birželio 4 d. (antradienis) – indologijos ir turkologijos specializacijų
Birželio 5 d. (trečiadienis) – japonologijos specializacijos
Birželio 6 d. (ketvirtadienis) – sinologijos specializacijos
Birželio 7 d. (penktadienis) – sinologijos specializacijos

Baigiamuosius rašto darbus pristatyti ir įkelti į informacinę sistemą reikia ne vėliau nei gegužės 23 d. 18 val. Įkėlę darbą, turėsite atsispausdinti ir pasirašyti garantiją, kuria patvirtinsite, kad darbą parengėte savarankiškai.

Pasirašytą garantiją reikės pristatyti kartu su baigiamuoju darbu (2 įrištos kopijos, abi su vadovo parašu, kuriuo jis patvirtina, jog darbas tinkamas ginti), deklaracijos įrišti kartu nereikia. Sėkmės!

Diplomai bus teikiami Šv. Jonų bažnyčioje: birželio 26 d. nuo 9 val. bakalaurams, birželio 26 d. nuo 12 val. magistrams.