Atranka į Vilniaus universiteto partnerių Azijoje vasaros mokyklas

Image 4221Pietų Korėja

Vilniaus universiteto studentus kviečiame dalyvauti Seulo universiteto organizuojamoje vasaros mokykloje, kuri vyks 2019 m. birželio 25- liepos 26 dienomis. Siūlomos studijų kryptys: Tarptautinės studijos, Ekonomika, Verslas, Korėjiečių kalba, Korėjos kultūra.

Prašome pateikti motyvacinį laišką lietuvių ar anglų kalbomis ir savo pažymių išrašą iš fakulteto iki 2019 m. kovo 20 d.el. paštu arba pristatyti į tarptautinių ryšių skyrių 242, Juliui Pukeliui.

Daugiau informacijos:http://global.uos.ac.kr/iice/study/shProgram.do#a

Svarbu: Seulo universitetas 1 VU studentui/ei garantuoja nemokamą apgyvendinimą, kultūrines veiklas, neims registracijos mokesčio bei dalinai padengs kelionę į Jeju salą.

Studentų išlaidos: kelionė į P. Korėją, išlaidos maistui, dalinai kelionė į Jeju salą, papildomos asmeninės išlaidos.

Taivanas

Vilioja vasaros studijos Taivane? Kviečiame pasinaudoti galimybe dalyvauti atrankoje į vasaros mokyklą National Chengchi universitete, nemokant už mokslą, šia galimybe galės pasinaudoti 1 Vilniaus universiteto pilnų bakalauro ar magistro studijų studentas/ė. Mokykla vyks 2019 m. liepos 8- rugpjūčio 2 dienomis.

Daugiau informacijos apie mokyklą: http://nccuoic.nccu.edu.tw/summerschool/english/

Prašome pateikti motyvacinį laišką lietuvių ar anglų kalbomis ir savo pažymių išrašą iš fakulteto iki 2019 m. kovo 20 d. el. paštu  arba pristatyti į tarptautinių ryšių skyrių 242, Juliui Pukeliui.

Studentų išlaidos: lėktuvo bilietai, apgyvendinimas ir asmeninės išlaidos.

Kinija

The Southwestern University of Finance and Economics (SWUFE) organizuoja vasaros mokyklą Kinijoje, Čengdu mieste. Mokykla vyks 2019 m. liepos 14-27 dienomis. Universitetas 2 VU studentams apmoka mokestį už mokslą, apgyvendinimą, maitinimą ir ekskursijas. Mokykla skirta pilnų studijų bakalauro/magistro studentams studijuojantiems ar besidominčiais economika, verslu, finansais ar kultūros studijomis.

Daugiau informacijos apie mokyklą: http://e.swufe.edu.cn/ADMISSIONS/Discover_SWUFE_International_Summer_School.htm

Studentų išlaidos: kelionė į Kiniją, registracijos mokestis apie 52 Eur, viza, papildomos asmeninės išlaidos.

Jiangxi University Of Economics (JUFE) organizuoja Vasaros Mokyklą Kinijoje, Jiangxi Mieste. Mokykla Vyks 2019 Birželio 10-26 Dienomis. Universitetas 1 VU studentui/ei apmoka mokestį už mokslą, apgyvendinimą, maitinimą ir ekskursijas, dar 3 studentai gali vykti su nuolaida (kaina apie 200 eur) Mokykla skirta pilnų studijų bakalauro/magistro studentams studijuojantiems ar besidominčiais economika, verslu, finansais ar kultūros studijomis. Daugiau informacijos anglų kalba: JUFE summer school . Registruotis galima tik atrinktiems studentams!

Prašome pateikti motyvacinį laišką lietuvių ar anglų kalbomis ir savo pažymių išrašą iš fakulteto iki 2019 m. kovo 15 d. el. paštu  arba pristatyti į tarptautinių ryšių skyrių 242, Juliui Pukeliui.

Studentų išlaidos: kelionė į Kiniją, viza, papildomos asmeninės išlaidos.