Vieša paskaita „Architektūros paveldas Jeruzalėje Umajadų ir Fatimidų dinastijų laikotarpiu, VIII-X a.

Atskland Beliejaus uni2018 m. gruodžio 17 d. 18.00-19.30 val. dr. Omar Abed Rabo (Palestina) vieša paskaita „Architektūros paveldas Jeruzalėje Umajadų ir Fatimidų dinastijų laikotarpiu, VIII-X a.“ (Architectural heritage during the period of Umayyad and Fatimid dynasties (8th – 10th centuries) in Jerusalem). Renginys vyks VU Filosofijos fakultete, 209 aud.

Istorikas iš Betliejaus universiteto Dr. Omar Abed Rabo kviečia visus, besidominčius Jeruzalės ankstyvuoju islamo civilizacijos laikotarpiu į paskaitą, kurioje bus apžvelgti žymiausi VIII-X a. Jeruzalės architektūriniai paminklai.

Kontaktiniai asmenys:

Ernestas Jančenkas, el. p. , Maritana Larbi, el. p.

Renginio organizatoriai:

Arabų kultūros forumas, Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutas, LR Užsienio reikalų ministerija