Vieša paskaita „Paveldo naudojimas arabų prozoje“

Atsklanda arabuVilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutas maloniai kviečia į prof. Mageb Aladwani (King Saud University) viešą paskaitą „Paveldo naudojimas arabų prozoje“ (The Use of Heritage in the Arabic novel).

Paskaitos santrauka: The use of heritage is a tangible phenomenon in modern Arabic writing and can be described as one of its main characteristics. It is used in a number of ways in contemporary Arabic novels. Classical materials are adopted by novelists to produce new kinds of writing that are more suitable to modern life.

Paskaita vyks anglų kalba 2018 m. gruodžio 13 d. 17.00 val. VU Azijos ir transkultūrinių studijų institute, J. Kovalevskio auditorijoje.