Japonijos ambasada Lietuvoje skelbia konkursą

1200px Flag of Japan.svg2018 m. vasario 7 d. (trečiadienis) 16.45 – 17.45 val. Japonijos ambasada pristatys studijų Japonijoje galimybes. Ypatingas dėmesys bus skirtas Japonijos vyriausybės skiriamoms stipendijoms Lietuvos piliečiams. Savo studijų Japonijoje patirtimi dalinsis iš Japonijos sugrįžę studentai.

Jei Jus domina studijos Japonijoje, mielai kviečiame pasinaudoti šia proga ir atvykti pasiklausyti pristatymo. Renginys vyks VU Azijos ir transkultūrinių studijų instituto J. Kovalevskio auditorijoje.

MEXT studijų stipendijos Japonijoje 2018 m.

Japonijos ambasada Lietuvoje kviečia japonologijos studijų studentus teikti paraiškas Japonijos švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerijos (Monbukagakusho: MEXT) finansuojamoms studijoms Japonijoje. Stipendija skiriama laikotarpiui, reikalingam pabaigti pasirinktą kursą, kuris turėtų trukti maždaug vienerius metus nuo 2018 m. spalio mėn.

Pagrindiniai reikalavimai
• Japonologijos bakalauro studijų studentai (ne jaunesni nei 2 kurso studentai);
• Pakankamos japonų kalbos žinios;
• Geri studijų rezultatai

Programos aprašymą, paraišką ir papildomus dokumentus galite rasti „Study in Japan“ tinklalapyje adresu

Paraiškas ir papildomus dokumentus prašome pristatyti į Japonijos ambasadą (M.K.Čiurlionio g. 82B, Vilnius LT-03100). Ant voko su dokumentais būtinai nurodykite „MEXT Japonologijos studijų programa“.

Dokumentai į Japonijos ambasadą turi būti pristatyti iki 2018 m. vasario 19 d. 16.00 val. Paraiškos gautos vėliau svarstomos nebus.
Reikalavimus atitinkantys kandidatai vasario 26 d. bus kviečiami laikyti japonų kalbos rašytinio egzamino. Geriausiai egzaminą išlaikiusius kandidatus kviesime į pokalbį.

Informacija apie konkursą teikiama:
Milda Kraśko, Japonijos ambasada (M. K. Čiurlionio g. 82B, 03100 Vilnius)
Tel. 8 5 230 3855, el. paštas: