Skelbiamas papildomas priėmimas į indologijos ir turkologijos programas

JIndija red 2ei esi smalsus, kūrybingas, trokšti iššūkių ir nori praplėsti akiratį, jei nori semtis žinių pas geriausius Pietų Azijos ir Turkijos specialistus Lietuvoje ir tobulinti kalbos, kultūros žinias geriausiuose užsienio universitetuose, jei ateityje svajoji aktyviai dalyvauti plėtojant dvišalį bendradarbiavimą – rinkis indologijos arba turkologijos specialybę!

Indologija – vienintelė Pietų Azijos studijų bakalauro programa ne tik Lietuvoje, bet ir visose trijose Baltijos valstybėse; studijų ir praktikos galimybės Indijoje; darbas verslo, (ne)vyriausybinėse institucijose, turizmo sektoriuje.

Užsienio reikalų ministras L. Linkevičius ir naujasis Indijos ambasadorius Ajay Bisaria susitikime balandžio mėnesį „aptarė dvišalį bendradarbiavimą švietimo ir mokslo srityse – (šiuo metu Lietuvoje studijuoja 367 studentai iš Indijos) bei pasidžiaugė dvigubai padidėjusia prekybos apyvarta per pastarąjį dešimtmetį. Ministras priminė ir apie Indijos pažadą atidaryti ambasadą Vilniuje ir paprašė įtraukti Lietuvą į valstybių, kurių piliečiai gali gauti vizas atvykimo į šalį punktuose, sąrašą.“ (žr. www.urm.lt 2015-04-13)

Turkologija – tai programa teikianti galimybę pagal Erasmus mainų programą tobulintis geriausiuose Turkijos universitetuose, gauti stipendijas vasaros kalbos kursams. Po studijų įgytas žinias galėsi panaudoti dirbdamas diplomatinėje, akademinėje ar verslo srityse, dėstydamas kalbą, versdamas raštu ir žodžiu.

Stambul inetr

„Ryšių plėtojimas su Turkija yra viena prioritetinių mūsų ekonominės diplomatijos krypčių. Džiaugiamės suaktyvėjusiais politiniais santykiais, vis stiprėjančiu ekonominiu bendradarbiavimu. Matome dideles galimybes toliau plėtoti verslo ryšius, ypač transporto srityje, gerinti sąlygas prekybai ir investicijoms“, – teigė L. Linkevičius (žr. www.urm.lt 2015.04.07)

Papildomo priėmimo datos:
Rugpjūčio 17–26 d. prašymų studijuoti pateikimas internetu
Rugpjūčio 27 d. 9–16 val. ir 28 d. 9–14 val. dokumentų registravimas
Rugpjūčio 31 d. iki 16 val. kvietimų studijuoti skelbimas
Rugsėjo 1 d. 9–16 val. ir 2 d. 9–15 val. studijų sutarčių sudarymas


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos