Prasideda antrasis pagrindinio priėmimo į magistrantūros studijas etapas

OC prog magr redInformuojame, jog šiandien prasideda pagrindinio priėmimo į antrosios pakopos (magistrantūros) studijas antrasis etapas. Jo metu absolventai, jau dalyvavę priėmimo pirmajame etape bei užregistravę reikalingus dokumentus, tačiau nepakviesti sudaryti sutarties patikusioje programoje, gali pretenduoti į likusias laisvas vietas.

Šiuo metu Orientalistikos centro programoje „Šiuolaikinės Azijos studijos“ yra 3 laisvos valstybės finansuojamos (VF) bei 5 valstybės nefinansuojamos (VNF) vietos.

Plačiau apie stojimo į antrosios pakopos studijas procesą svetainėje kviecia.vu.lt šiuo adresu http://www.vu.lt/kviecia/images/priemimas.pdf

Antrajame etape gali dalyvauti tik pirmojo etapo metu motyvacinę esė pateikę bei pokalbyje dalyvavę asmenys.

Asmenys, kurie nesiregistravo pagrindinio priėmimo pirmojo etapo metu, į likusias laisvas vietas (jeigu jų bus) galės pretenduoti Papildomo priėmimo metu (informacija apie jį bus paskelbta rugpjūčio 14 d.).