Prasideda antrasis pagrindinio priėmimo į magistrantūros studijas etapas

OC prog magr redInformuojame, jog šiandien prasideda pagrindinio priėmimo į antrosios pakopos (magistrantūros) studijas antrasis etapas. Jo metu absolventai, jau dalyvavę priėmimo pirmajame etape bei užregistravę reikalingus dokumentus, tačiau nepakviesti sudaryti sutarties patikusioje programoje, gali pretenduoti į likusias laisvas vietas.

Šiuo metu Orientalistikos centro programoje „Šiuolaikinės Azijos studijos“ yra 3 laisvos valstybės finansuojamos (VF) bei 5 valstybės nefinansuojamos (VNF) vietos. 

Plačiau apie stojimo į antrosios pakopos studijas procesą svetainėje kviecia.vu.lt šiuo adresu http://www.vu.lt/kviecia/images/priemimas.pdf

 

Antrajame etape gali dalyvauti tik pirmojo etapo metu motyvacinę esė pateikę bei pokalbyje dalyvavę asmenys.

Asmenys, kurie nesiregistravo pagrindinio priėmimo pirmojo etapo metu, į likusias laisvas vietas (jeigu jų bus) galės pretenduoti Papildomo priėmimo metu (informacija apie jį bus paskelbta rugpjūčio 14 d.).


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos