Baigiamųjų darbų gynimo tvarkaraštis

baigiamieji darbai dip copyVieši baigiamųjų darbų gynimai vyks nuotoliniu būdu Microsoft Teams platformoje. Paspaudę nuorodą, galėsite prisijungti ir stebėti baigiamųjų darbų gynimus.

Darbų gynimo komisijos posėdžių pradžia 10 val.

Birželio 5 d. (penktadienis) – „Šiuolaikinės Azijos studijos“ magistrantūros studijų programos baigiamųjų darbų gynimas.

2020 m. birželio 8 – 12 d. gynimai. „Azijos studijos“ programos bakalauro baigiamųjų darbų gynimai vyks:

Birželio 8 d. (pirmadienis) – japonologijos specializacijos;
Birželio 9 d. (antradienis) – japonologijos specializacijos;
Birželio 10 d. (trečiadienis) – sinologijos specializacijos;
Birželio 11 d. (ketvirtadienis) – sinologijos specializacijos;
Birželio 12 d. (penktadienis) – Artimųjų Rytų studijų ir Pietų Azijos studijų specializacijos.

Linkime sėkmės!

Diplomų teikimo šventė vyks 2020 m. liepos 1 d. 11 val., VU Centrinių rūmų ansamblyje esančiame Didžiajame kieme (Universiteto g. 3). Daugiau informacijos rasite čia.