Kviečiame dalyvauti atrankoje stipendijai gauti

Japonija Tohoku University 560Tohoku universitetas Japonijoje skelbia atranką į Siebold programą.
Jie skiria 80 000 jenų (8万円) mėnesinę stipendiją 10 mėnesių studijoms nuo šių metų spalio iki kitų metų vasaros.

Šiek tiek daugiau informacijos apie programą galite rasti čia:

VU ATSI gali nominuoti vieną studentą, kurį ATSI sudaryta komisija išrinks per vidinę atranką.

Mokymosi programoje numatytos tiek japonų kalbos studijos, tiek teoriniai dalykai, todėl reikėtų stipresnių japonų kalbos žinių ir noro ateityje užsiimti Japonijos tyrimais. Pretenduoti gali dabartinių 2 ir 3 kursų studentai. Atrankoje bus vertinami paskutinių 2 semestrų japonų kalbos pažymiai ir motyvacinis laiškas.

Motyvacinius laiškus (iki 1 psl., laisva forma) galite siųsti adresu iki 2020 m. vasario 14 d.
Laiške išdėstykite savo motyvaciją studijuoti Tohoku universitete ir akademinius interesus bei ateities planus.

Skatiname aktyviai dalyvauti!