Japonijos ir Lietuvos šiuolaikinės tekstilės paroda „Gilios upės teka tyliai“

Paroda tekstiles intMaloniai kviečiame Jus į Japonijos ir Lietuvos šiuolaikinės tekstilės parodos „Gilios upės teka tyliai” atidarymą, kuris vyks 2019 m. rugpjūčio 2 d., 17.00 val. Mykolo Žilinsko dailės galerijoje.

Ši paroda yra tarptautinio tekstilės meno projekto, 2019 metų pavasarį prasidėjusio Japonijoje, dalis, kuriame pristatoma dešimties menininkių, penkių japonių ir penkių lietuvių šiuolaikinė tekstilė.

Kioto mieste, prestižinėje tekstilės meno galerijoje „GalleryGallery“ buvo eksponuojami menininkių prof. Laimos Oržekauskienės, Linos Jonikės ir Monikos Grašienės kūryba. Parodoje Lietuvoje šią garsių menininkių trijulę papildys jaunosios kūrėjos Giedrė Antanavičienė ir Greta Kardi. Japonijos tekstilei Kaune atstovauja Nobuko Hiroi (Kioto Menų universiteto profesorė), Suzumi Noda (Kioto Menų universiteto profesorė), Haruko Homma (Kinran University profesorė), Yoshiko Tanabe (Seian University profesorė) ir menininkė Megumi Kishida.

Paroda veiks iki 2019 m. rugsėjo 1 d. Išsami informacija  Parodos afiša

Parodos vieta: Mykolo Žilinsko dailės galerija (Nepriklausomybės a. 12, Kaunas)
Parodos rengėjai: Kauno bienalė, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus
Parodos kuratorės: dr. Keiko Kawashima (Japonija), dr. Rasa Žukienė (Lietuva)