Paroda „Amžinybės nostalgija. Indijos subkontinento istorija, religija ir mitai“

Paroda amzinybes nostalgijaKviečiame į Leonido Plotkino parodos „Amžinybės nostalgija. Indijos subkontinento istorija, religija ir mitai“ atidarymą Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus Tolerancijos centre, 2019 m. kovo 28 d. 17.30 val.

Parodos atidaryme dalyvaus Indijos garbės konsulas Lietuvoje Rajinder Kumar Chaudhary. Taip pat prof. Audrius Beinorius – habilituotas filosofijos mokslų daktaras, VU Azijos ir transkultūrinių studijų indologijos ir budizmo studijų profesorius; Antanas Sutkus – fotomenininkas ir Lietuvos fotografijos meno draugijos iniciatorius ir ilgametis vadovas.

Iš Lietuvos kilusio ir JAV užaugusio menininko paroda „Amžinybės nostalgija. Indijos subkontinento istorija, religija ir mitai“ leidžia kartu keliauti po Indiją ir stebėti, žavėtis bei suprasti mūsų pasaulio įvairialypiškumą. Fotografijose pristatoma Indijos religinio gyvenimo įvairovė, plėtojama tolerancijos tematika. Fotografo nuomone, būtent Indija galėtų būti religijų sugyvenimo pavyzdžiu daugybei kitų pasaulio šalių, kenčiančių nuo prievartos ir neapykantos, kilusių iš susiskaidymo. L. Plotkino fotografijos puošė National Geographic, National Geographic Traveler, The Guardian, The Economist leidinius.

Fotografas Leonidas Plotkinas gimė Vilniuje 1972 m., augo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Teisininko išsilavinimą turintis ir Niujorką savo namais laikantis L. Plotkinas nuo 2007 m. dirba laisvai samdomu fotografu ir didžiąją dalį laiko praleidžia tolimiausiuose žemės kampeliuose, ieškodamas senųjų civilizacijų paliktų ženklų Europoje, Azijoje, Afrikoje ar Pietų Amerikoje, gilindamasis į aplankytų kraštų istoriją, mitologiją ir religiją.

Paroda veiks iki 2019 m. gegužės mėn. 19 d. Parodos afiša


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos