Prof. Audriaus Beinoriaus paskaitos Maltos universitete

Malta UniversityVilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesorius Audrius Beinorius 2019 m. kovo 12–19 d. lankėsi Maltos universitete, Filosofijos katedroje pagal Erasmus+ dėstytojų mainų programą.

Šiame universitete nėra vykdomos Azijos studijos, tačiau filosofijos katedros studentai turi galimybę pasirinkti kelis kursus susijusius su Indijos filosofija bei sanskrito pagrindais. Vizito metu A. Beinorius akademinei universiteto bendruomenei perskaitė viešą paskaitą “(Post) Colonial Imagination in the Buddhist Philosophy Studies”.

Filosofijos ir sanskrito studijų studentus supažindino su Azijos, ir konkrečiai indologijos studijų istorija ir dabartimi Vilniaus universitete, skaitė paskaitas apie sanskrito ir lietuvių kalbų istorinę sąveiką. Su filosofijos katedros vadovu Dr. Jean-Paul De Lucca, Indijos filosofijos dėstytoju prof. Michael Zammitu bei kitais kolegomis buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės dalinantis Vilniuje sukaupta Azijos studijų plėtojimo patirtimi ir padedant integruoti Azijos filosofines tradicijas į Maltos universiteto filosofijos studijų programą.