Koncertas „Šv. Kalėdų vakarą...“

eglute vu 01 copy2018 m. gruodžio 25 d. 18 val. Vilniaus universiteto kamerinis orkestras (meno vadovas ir dirigentas Paulius Bernardas Koncė, dirigentas – Modestas Jankūnas) tradiciškai kviečia Šv. Kalėdų vakarą pasižvalgyti po šventiškai nušvitusį Vilnių, pasidžiaugti balta Katedros klasika, grakščiais Universiteto baroko skliautais ir pasiklausyti Kalėdų muzikos VU Šv. Jonų bažnyčioje.

Koncerte skambės Bolonijos genijaus A. Corelli kalėdinis Concerto grosso op. VI n. 8, G.B. Predieri Pastoralinis koncertas klavesinui ir styginiams, garsioji J.C. Pez Passacaglia, A. Scarlatti Kalėdinė kantata ir kitos populiarios kalėdines giesmės bei melodijos. Solistė – nuostabaus balso sopranas, tarptautinių konkursų laureatė Indrė Anankaitė.

Renginys vyks Šv. Jonų bažnyčioje (Šv. Jono g. 12, Vilnius).

Bilietus galima įsigyti prieš renginį arba „Tiketoje“. Bilieto kaina 10 Eur.
VU studentams ir darbuotojams taikoma 50 % nuolaida. Bilietų su nuolaida kiekis gali būti ribotas.