Kviečiame į „ATSI kalbų kavinę“

Kalbu kavine 1Skelbiamas „ATSI kalbų kavinės“ atidarymas! Kiekvieną savaitę, pirmadieniais ir ketvirtadieniais, nuo 18 val. „7 Fridays“ bare (Pilies g. 11, Vilnius) vyks Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto studentų, alumnų ir užsieniečių, kuriems mūsų studijuojamos kalbos yra gimtosios, susibūrimai.

Jei vis dar jautiesi nedrąsiai, kalbėdamas savo studijuojama kalba, o gal atrodo, kad išvis dar nieko nemoki? Arba jau viską žinai, bet bijai, kad tuoj pamirši? Pralaužk kalbos barjerą ir iš „ATSI kalbų kavinės“ išeik su naujais draugais, naujomis žiniomis bei plačia šypsena veide!

Susitinkame 2018 m. spalio 1 ir 4 dienomis. Šį pirmadienį bendrausime turkų ir kinų kalbomis, o ketvirtadienį – japonų ir hindi. Maloniai kviečiame dalyvauti. Registracijos forma čia: https://goo.gl/forms/ZxO9Mzp3RP8AVVRo2

Daugiau informacijos galite rasti socialiniame tinkle Facebook „ATSI Language Café“