Dr. habil. Nijolės Laurinkienės paskaita „Saulės mitinis vaizdinys baltų tradicijoje“

Mandala 2018 intPaskaita yra „Sanskritik Mandala IV“ projekto dalis

„Sanskritik Mandala“ – tai tęstinis nekomercinis projektas, įgyvendinamas kartu su Lietuvos ir Indijos menininkais.

„Sanskritik Mandala“ išvertus iš hindi kalbos reiškia „kultūrinį ratą“, kuris simboliškai atspindi ir šio projekto siekius – bandymą užmegzti dviejų skirtingų ir geografiškai tolimų kultūrų dialogą, suartinti šiuolaikinio meno kūrėjus, inspiruoti naujų meninių iniciatyvų cirkuliaciją ir mainus, pristatyti Lietuvos visuomenei šiuolaikinio indų meno praktikas ir tendencijas.

Renginys vyks 2018 m. rugpjūčio 8 d. 16 val.
VU Azijos ir transkultūrinių studijų institute, J. Kovalevskio aud.

Projektą organizuoja VšĮ „Kūrybos ratas“ su NVO Parivartan Assam bendradarbiaujant su
Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų institutu ir VšĮ „Azijos menų centras“