Upių sanskritas 2018

2018 m. liepos 2 d. Trečioji sesija

Žygis skiriamas prieš 150 metų gimusiam Vilhelmui Storostai-Vydūnui

Tikslai:

Suburti draugėn skaitančius, kažkada skaičiusius arba ketinančius skaityti sanskrito tekstus.
• Perskaityti ir aptarti iš anksto pasiūlytus sanskrito tekstus.
• Pakeliauti nuostabiąja Nerimi ir susipažinti su jos slėpiniais.
• Susipažinti ir susidraugauti.

Pirminės sanskrito žinios pageidautinos, tačiau nėra būtinos. Geriau sanskritą išmanantys žygio dalyviai padės mažiau pažengusiems bendražygiams.

Irklavimo įgūdžiai praverčia, bet nėra būtini – pagelbės bendražygiai (žr. įvykio fotografiją).

Ketinantys dalyvauti žygyje privalo asmeniškai parašyti ATSI lektoriui Vyčiui Vidūnui el. p.

Išsami informacija apie žygį „Upių sanskritas 2018“

Organizatoriai:

Žygiui vadovaus ir sanskrito skaitinius moderuos
Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto lektorius Vytis Vidūnas.
Jam talkins VU ATSI indologijos specialybės studentai ir absolventai.