Susitikimas su režisieriumi Michaeliu Önderiu

Onder int2018 m. kovo 27 d. 17.30 val. VU Turkų auditorijoje (112 aud.) susitikimas su  filmo „Taksimo pokeris“ režisieriumi Michaeliu Önderiu. Susitikime dalyvaus dalyvaus ir aktorius Berk Hakman bei prodiuseris Jozef Erçevik Amado.

Michael Önder baigė filosofijos studijas Turkijoje, o Anglijos Warwick universitete įgijo Kino ir televizijos studijų magistro laipsnį. Prieš grįžtant į Stambulą, jis dešimt metų dirbo kino industrijoje Londone, režisavo eilę muzikinių klipų, reklamų ir trumpametražių filmų.

Filmas „Taksimo pokeris“ 
2018 m. kovo 27 d.  20:40 val. Forum Cinemas Vingis (S05, Vilnius) 

2013-ieji. Vieną šeštadienio vakarą Stambule vykstant antiviriausybiniams protestams, cinikas filosofas Alperis nepasiduoda sužadėtinės prašymams prisidėti prie protestuojančiųjų, nors veiksmas vyksta beveik po jų buto langais. Mergina išeina, o vaikinas lieka namie, nes šeštadieniais su geriausiais draugais jis žaidžia pokerį, gurkšnoja viskį ir prisidega cigarą. Tačiau Alperio planas ramiai pasėdėti ir pažaisti gali subliūkšti dėl draugų aistringų, kartais net absurdiškai liguistų rietenų, kylančių dėl moralinės dilemos: prisidėti prie protestuotojų ar ne?..

„Be galo (auto)ironiška istorija, su kuria pavyks susitapatinti beveik kiekvienam. Prisiminkite vakarėlius draugų rate: politiniai debatai, aršios diskusijos apie karus, seksualinius nusikaltimus. Aistros verda. Tačiau vėliau nueiname ramiai miegoti, ir tiek. Visi mėgstam gyventi savo komforto zonoje.“ (S. Lingevičiūtė)

Režisieriaus puslapis: http://www.michaelonder.com/  Daugiau informacijos: http://www.kinopavasaris.lt


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos