17-asis Japonijos kino festivalis

2018 JKF 17Japonijos ambasada Lietuvoje kartu su Japonijos Fondu maloniai visus kviečia į jau tradicija tapusį Japonijos kino festivalį. Šiemet jau 17-ąjį kartą organizuojama kino šventė bus išskirtinė ir nuo kovo pabaigos pasklis po įvairius Lietuvos miestus bei truks beveik tris mėnesius. Japoniškais filmais galės mėgautis žiūrovai ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Alytuje, Plungėje ir Visagine, tad kviečiame nepraleisti progos ir atrasti japonų kino talentus.

Šiemet festivaliui pasirinkti keturi skirtingo žanro filmai, leisiantys geriau pažinti Japoniją: filmai perteikia ypatingas šeimos akimirkas ir tarpusavio santykius, nukelia į istorinius samurajų ir netgi į senovės Romos laikus, atskleidžia šių dienų visuomenėje vyraujančias baimes ir stereotipus, mėgina pažvelgti į atsiskyrėliško gyvenimo keliamus iššūkius, leidžia pasimėgauti Japonijos kraštovaizdžiu ir susipažinti su lietuviams kiek neįprastomis japonų tradicijomis. Festivalio programa  Plakatas  Skrajutė

Vilniuje (Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius)

2018 m. kovo 24 d.  (šeštadienis)

12:00 „Romos termos“

15:00 „Virtuvės samurajai“

2018 m. kovo 25 d. (sekmadienis)

12:00 „Mamešiba“

Japonijos kino festivalio seansai yra nemokami, tačiau vietų kiekis ribotas!

Seansams Vilniuje būtina išankstinė registracija el.paštu (registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę ir norimo filmo pavadinimą. Registracijos pradžia kovo 18 d. 11:00 val. Nespėję užsiregistruoti internetu turės galimybę atvykti pasiimti papildomų nemokamų bilietų į Japonijos ambasadą Vilniuje (M. K. Čiurlionio g. 82 B) kovo 22-23 d. 10:00-16:00 val. Bilietų limitas tiek registruojantis internetu, tiek atvykstant į ambasadą gyvai vienam žmogui – iki 2 vnt.

Papildomos informacijos apie rodomus filmus ieškokite Japonijos ambasados tinklalapyje adresu:

Daugiau informacijos apie renginius teiraukitės Japonijos ambasadoje, tel. (8-5) 231 04 65, el.p.