Rakugo. Japoniškos komedijos vakaras

Diane inter2018 m. sausio 9 d. kviečiame į viešnios iš Japonijos Diane Kichijitsu vienintelį Rakugo pasirodymą Lietuvoje.

Rakugo – tradicinis Japoniškos komedijos pasakojimo menas, kurio pradžia datuojama 16 a. Diane Kichijitsu – populiari Japonijos tradicinio komiško pasakojimo scenos meno atlikėja, visame pasaulyje atliekanti savo pasirodymus. Gilios japonų kultūros žinios, kelionių patirtis ir kultūrinių skirtumų stebėjimas yra aktorės linksmų pasakojimų pagrindas. Diane dažnai lankosi Japonijos radijuje ir televizijoje, taip pat prisideda prie vietinių ir tarptautinių laikraščių ir žurnalų leidybos veiklos.

2013 m. už tarptautinę veiklą, kuri padėjo megzti Japonijos ir kitų užsienio kultūrų ryšius, Diane Kichijitsu kaip nominantė buvo pristatyta „Nakasone Yasuhiro Incentive Award“ apdovanojimams. 

Vakaro programa:

Laukinės Japonijos vaizdai.  Netipinis keliautojas Pijus Vaškevičius.

Mano Japoniška istorija. Trumpas Ingos Navickienės pasakojimas.

Rakugo. Diane Kichijitsu.

Suši, arbata ir malonūs pašnekesiai.

Renginio pradžia: 18.15 val. Renginys vyks anglų k. Trukmė 2:15 val.

Vieta: Muzikos ir teatro akademija, Balkono teatras (Gedimino pr. 42, Vilnius)

Renginio afiša 

Iki 2018 m. sausio 8 d. būtina išankstinė registracija: https://goo.gl/YoG2ni

Atvykę į renginį už vakarą ir vaišes galėsite atsidėkoti skirdami iki 10 Eur.


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos