16-asis Japonijos kino festivalis

Japan2017 atsklandaJaponijos ambasada Lietuvoje kartu su Japonijos Fondu bei „Forum Cinemas Vingis“ maloniai Jus kviečia į 16-ajį Japonijos kino festivalį.

Šįkart ekranuose vyraus įvairiausių žanrų flmai, pradedant animacija, dramomis, fantastika ir baigiant tikrais faktais paremtomis istorijomis. Festivalio metu žiūrovai turės šansą išvysti šešis Lietuvoje prieš tai dar nerodytus flmus, kuriuose vaidina tiek karjerą pradedančios, tiek žinomos japonų kino žvaigždės. Visi festivalio flmai Japonijoje buvo išleisti gana neseniai ir susilaukė gausybės gerų įvertinimų bei atsiliepimų.

Festivalis suteiks galimybę pažinti Japoniją iš visų pusių: flmuose vaizduojamas kasdienis japonų gyvenimas, šeimos narių bei draugų tarpusavio santykiai, socialinės problemos, japonų požiūris į pasaulį ir netgi šalies kraštovaizdžio įvairovė. Temų įvairiapusiškumas bei savitas ir netikėtas jų pateikimas suteikia šiems flmams išskirtinumo.

Tikimės, kad šių metų Japonijos kino festivalis paliks malonius įspūdžius bei kiekvieną iš Jūsų priartins prie Japonijos.

Vasario 3 d. 18.30 val. „Svetingumo skyrius“ 

Vasario 4 d. 18.30 val. „Verksnys iš pabaisų salos“ 

Vasario 5 d. 18.30 val. „Berniukas, pravarde H“ 

Vasario 6 d. 18.30 val. „Brangusis“ 

Vasario 7 d. 18.30 val. „Platininiai duomenys“ 

Vasario 8 d. 18.30 val. „Vilties obuoliai“

Visi seansai yra NEMOKAMI. Bilietai bus išduodami FORUM CINEMAS VINGIS kino kasose, likus 1 val. iki seanso.

Japonijos kino festivalio afiša 

Daugiau informacijos http://www.forumcinemas.lt/News/2017-01-25/2955/16-asis-Japonijos-kino-festivalis/?id=2955&categoryTag=


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos