Filosofijos fakultete lankysis sociologijos grandai

20151127 Filosofijos F vartai inter2015 m. lapkričio 30 dieną (pirmadienį) kviečiame apsilankyti Filosofijos fakultete, kuriame viešės žymūs sociologijos profesoriai: lietuvių kilmės prof. Arūnas Juška iš East Carolina universiteto (JAV) ir prof. Kwang-Yeong Shino iš Chung-Ang universiteto (Korėja). Susitikimai-diskusijos su profesoriais vyks 201 auditorijoje.

Nuo 14.00 iki 15.00 val. prof. A. Juška susitiks ir diskutuos su sociologijos ir socialinės politikos magistrantais bei doktorantais apie šiuolaikines sociologijos ir socialinės politikos tendencijas. Susitikime-diskusijoje kviečiami dalyvauti visi besidomintys minėtomis sritimis.
Prof. A. Juška Lietuvoje apsigynęs daktaro disertaciją „Švietimo sistemos veiksmingumas ruošiant specialistus ir darbininkus Lietuvos pramonei (1983-1988)“, savo akademinį kelią tęsė Amerikoje – pabaigęs magistantūros studijas Syracuse universitete (Niujorko valstija), Mičigano valstijos universitete apsigynė disertaciją „From Provinces of Empire into the Nation - States: Ethnic Transformation in the Successor States of the Former Soviet Union“. Šiuo metu A. Juška East Carolina universitete studentams skaito kursus aplinkosaugos, miesto sociologijos, socialinių problemų, nusikaltimų, rasės, lyties, klasės ir sociologijos teorijos srityse. Profesorius yra daugelio svarbių publikacijų autorius – jų sąrašą galima peržvelgti štai čia ir iš anksto paruošti aktualius rūpimus klausimus.

Nuo 15.00 iki 17.00 val. prof. Kwang-Yeong Shino iš Seulo Chung-Ang universiteto (anglų kalba) skaitys paskaitą „Socio-economic Transformation after the Economic Crisis in South Korea: Casualization, Polarization and Degradation“. Profesorius, dar būdamas bakalauro pakopos studentas, pelnė geriausio bakalauro darbo apdovanojimą. Magistrantūros pakopoje pratęsė studijas Minesotos universitete (JAV), buvo moksliniu bendradarbiu Berklio universitete (JAV), yra pelnęs Švietimo ministerijos apdovanojimus už publikacijas „Klasės ir nelygybė Pietų Korėjoje“ „Rytų Azijos industrializacija ir demokratizacija“.

Daugiau informacijos


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos