Erdvėlaivis Žemė 2015

20150901 Edvelaivis interRugsėjo 10–19 d. vyksiančiame mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė 2015“ paskaitas skaitys ir Vilniaus universiteto Orientalistikos centro dėstytojai.

Rugsėjo 10 d. 15:00 J. Kovalevskio aud.

Dr. Deimantas Valančiūnas ir lekt. Kristina Dolinina

PopAzija: ašaros, demonai ir meilė Indijoje

Susitikimo metu trumpam pamiršime masonus, šventas karves ir pakelėse medituojančius jogus. Pasinėrę į kino vaizdus ir indiškų šokių judesius, pasižvalgysime po šiuolaikinę Indijos kultūrą, pasiklausysime, kuo gyvena Indijos jaunimas, padiskutuosime apie moderniąją Indiją.

Registracija į renginį http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/popazija-asaros-demonai-ir-meile-indijoje/

Rugsėjo 15 d. 15:00 J. Kovalevskio aud.

Lekt. Jurgita Ignotienė

PopAzija: šmėklinėjimai su japoniškomis šmėklomis

Vandens kipšiukai kappa, ilganosiai milžinai tengu, lietingą naktį keleivius užklumpantys skėtukai kasa-obake, paklodės smaugikės ittan-momen ir dar daug kitų dvasių, vaiduoklių, šmėklų ir pabaisų iš Japonijos, iš pasakų, graviūrų, animacinių filmukų ir komiksų. Jų nesimato, bet jie tikrai yra!

Registracija į renginį http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/popazija-smeklinejimai-su-japoniskomis-smeklomis/

Rugsėjo 17 d. 15:00 J. Kovalevskio aud.

Lekt. Maritana Larbi

PopAzija: islamo fikcija ir realybė dramoje „Klonas“

Ar pamenate prieš keletą metų transliuotą serialą Klonas? Apie jauno ispano meilę gražuolei arabei ir jos širdies nerimą: pasiduoti meilei ar vis dėlto paklusti islamiškam auklėjimui bei tradicijai. Ne vieną tąkart sužavėjo dramoje vaizduojami mums neįprasti papročiai ir gyvenimo būdas. Šioje paskaitoje aptarsime, kas apie islamą ir islamiškąją kultūrą seriale buvo tikra, o kas pagražinta arba pramanyta.

Registracija į renginį http://www.mokslofestivalis.eu/renginys/popazija-islamo-fikcija-ir-realybe-dramoje-klonas/

Maloniai kviečiame!


Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos