Kvietimas dalyvauti fotografijų parodoje, skirtoje Antano Poškos veiklos Indijoje įamžinimui

96

Siekdami įamžinti garsaus XX a. Lietuvos keliautojo ir tyrinėtojo Antano Poškos atminimą ir legendinę jo kelionę motociklu į Indiją, Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos – Indijos forumas rengia fotografijų parodą „Antano Poškos pėdsakais Indijoje“. Fotoparoda bus atidaryta ir eksponuojama LR Užsienio reikalų ministerijoje 2015 metų sausio mėnesį (tikslios datos bus paskelbtos vėliau).

Parodos rengėjai kviečia visus, kurie yra dalyvavę įvykiuose, susijusiuose su Antano Poškos gyvenimo ir veiklos įamžinimu, ir yra sukaupę fotoarchyvinę medžiagą tapti rengiamos parodos dalyviais ir pateikti savo fotografijas konkursinei atrankai. Iš pateiktų atrankai fotografijų rengėjų sudaryta vertinimo komisija atrinks 20-30 darbų, kurie bus atspausdinti ir eksponuojami parodos metu. Atrankai galima pateikti tiek su pernai vykusiais ekspedicijos renginiais susijusias fotografijas, tiek ir nuotraukas, kuriuos atspindi ankstesnius su Antano Poškos gyvenimu ir veikla susijusius įvykius. Svarbiausias atrankos kriterijus – dokumentinis fotografijoje fiksuoto fakto aktualumas.

Daugiau informacijos rasite čia.


 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos