Dėstytojai ir studentai dalyvavo BAAS konferencijoje

BAAS 2020 Kaune2020 m. kovo 5–7 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, vyko ketvirtoji tarptautinė BAAS (Baltic Alliance for Asian Studies) konferencija. Kasmetiniame akademiniame renginyje, skirtame Azijos tyrinėjimams Baltijos šalyse, dalyviai dalijosi naujais atradimais, įžvalgomis ir ateities tyrimų planais.

Konferencijoje dalyvavo gausus būrys Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto atstovų: Konstantinas Andrijauskas, Balys Astrauskas, Kristina Garalytė, Ernestas Jančenkas, Kristina Jonutytė, Rasa Pranskevičiūtė-Amoson, Justina Razumaitė, Irma Kondrataitė, Šarūnas Rinkevičius, Dalia Sabaliauskienė, Dovilė Valaitė, Tadas Snuviškis. Su jų pranešimų santraukomis galite susipažinti šioje nuorodoje.

Baltijos Azijos studijų aljanso (Baltic Alliance for Asian Studies, BAAS) pirmoji konferencija 2014 m. vyko Vilniaus universitete. BAAS tikslas – vienyti Aziją tiriančius Baltijos regiono mokslininkus bei skatinti jų tyrimų matomumą.