Profesoriui Victor de Munck įteiktas JAV Antropologijos mokslų draugijos prizas

Victor Munck prizas 2019Vilniaus universiteto Azijos ir transkultūrinių studijų instituto profesoriui Victor de Munck 2019 m. lapkričio 23 d. buvo įteiktas JAV Antropologijos mokslų draugijos (Society for Anthropological Sciences) prizas už geriausią 2019 metų mokslinį darbą antropologijos srityje.

Apdovanojimas buvo įteiktas Vankuveryje (Kanadoje) vykusios Amerikos antropologų asociacijos (American Anthropological Association) kasmetinės konferencijos metu.

Trumpą profesoriaus Victor de Munck knygos „Romantic Love in America: Cultural Models of Gay, Straight, and Polyamorous Relationships“ apžvalgą galite rasti čia