Dr. Kristinos Garalytės vizitas JAV

Kristina JAV int2019 m. spalio 3–27 d. Dr. Kristina Garalytė buvo išvykusi į komandiruotę JAV, kurios metu dalyvavo trijose konferencijose.

New York Conference on Asian Studies (spalio 4–5 d., The State University of New York, New Paltz) –- skaitė pranešimą „Semantics and Politics of Suicide: Rohith Vemula and the Student Movement“. Tai yra gilias Azijos tyrimų tradicijas turinti konferencija, vykstanti nuo 1965 m. Šių metų NYCAS tema – fizinis, socialinis, ideologinis judėjimai.

48th Annual Conference on South Asia (spalio 17–20 d., Madisonas) – kartu su Suraj Yenge (Harvardo universitetas) moderavo skeciją „Dalit Movement’s Next Steps: Solidarity and Interaction with Others“. Tai yra didžiausia ir svarbiausia Pietų Azijos studijoms skirta konferencija JAV.

The Fifth International Conference on the Legacy of Dr. B.R. Ambedkar. Dalits in Global Context: Rethinking Gender and Religion (spalio 24–26 d., New School, Niu Jorkas) – skaitė pranešimą „Ambedkarite Conversions on Indian University Campuses“. Tai yra specializuota, dalitų tyrimams skirta konferencija, kurioje dalyvavo dalitus tiriantys mokslinkai, dalitų socio-politinio judėjimo aktyvistai bei dalitų bendruomenės JAV nariai.

Spalio 11 d. K. Garalytė lankėsi San Diego State University ir skaitė viešą paskaitą pavadinimu „Semantics and Politics of Suicide: Rohith Vemula and the Student Movement“ Antropologijos departamente ir susitiko su jo vadove Dr. Elisa Sobo.